Slovenská herečka Elena Podzámska patrila v minulosti medzi vyhľadávané umelkyne, pričom rozhodne netrpela núdzou o pracovné ponuky. Hviezdila v seriáloch Odsúdené, Panelák či Chlapi neplačú. Časy, keď bola na televíznych obrazovkách každý týždeň, sú však minulosťou.

Podzámska sa dlhé roky držala v rebríčku úspešných herečiek na prvých priečkach. Postupne sa však vytratila zo seriálov, ktoré ju dlhodobo živili. Po dlhšom čase sa v médiách objavil článok, ktorý prišiel so šokujúcimi informáciami. Elena sa má totiž podľa redaktorky nachádzať na mizine, pričom má veľký problém nájsť si prácu.

Pravdou však je, že známa brunetka sa rozhodla vysťahovať z bytu v Starom Meste kvôli neustále narastajúcemu nájmu. Na hypotéku sa ako herečka na voľnej nohe necíti, pričom jej v tom období zomrel otec. Považovala tak za vhodnejšie presťahovať sa k mame, aby nemusela byť sama, a zároveň vyriešila svoju ekonomickú situáciu.

Čo sa týka práce, Elena sa určite nemôže sťažovať na málo pracovných ponúk. Zareagovala totiž na článok, ktorý, podľa jej slov rozhodne nemá byť pravdivý. ,,Drahí priatelia, podľa Plus 7, a hlavne pani (slečny) Kristíny Dugovičovej, som totálne na mizine… Veru, spávam pod mostom, nemám čo jesť, som bez práce a záujmu, žobrem… Takže, ak by ste ma náhodou videli hrať v divadlách, v seriáli Sestričky, v novom filme Stand Up, alebo počuli v dabingu-to nie som ja, to je moja dvojníčka,“ zareagovala herečka na článok.

Reakcia herečky

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: Instagram/enapodzamska, Facebook, joj.sk