Pred pár dňami bola privolaná sanitka k 9-mesačnému dievčatku, ktorému sa výrazne zhoršil zdravotný stav. Záchranári sa po príchode na miesto rozhodli pre okamžitý presun do nemocnice. Situáciu však skomplikovali vodiči.

Záchranári prevážali 9-mesačnú Elišku z Kežmarku do popradskej nemocnice za prítomnosti jej vystrašených príbuzných. Rodina sa iba neveriacky prizerala na správanie vodičov, ktorí boli arogantní a sanitku so sirénou si takmer vôbec nevšímali.

Helga, babka malej Elišky, sa rozhodla osloviť šoférov, ktorí sa v danom čase nachádzali na vozovke, pričom im poriadne vyčistila žalúdok kvôli blokovaniu sanitky. ,,Bola v nej moja vnučka a bojovala o život. A nakoniec svoj boj prehrala. Potrebovala rýchlu pomoc. No vy, arogantné svine, ste ju blokovali. Snáď, keď budete mať niekedy v sanitke svojho milovaného, tak ho pustia a nebudú arogantní, ako ste boli vy,“ napísala na sociálnej sieti trúchliaca žena plná smútku a hnevu.

Helga následne opísala situáciu, keď jeden z vodičov zablokoval sanitku priamo pred nemocnicou. ,,A ešte sa arogantne čudoval, že čo od neho sanitkár chce, keď ho žiadal, aby uvoľnil cestu. Každému sa všetko vráti, dúfam, že aj vám. Hoci mne sa už nevráti moje dievčatko. Aj vďaka vám,” dodala.

V komentároch sa dokonca vyjadrila aj zdrvená matka, ktorá prišla o milované dieťa. Zrejme už nemala silu na hnev a ostal už len obrovský smútok. ,,Bola si silná a bojovala si do poslednej chvíľky. Ďakujem, že si vydýchla až vtedy, keď som prišla ja, počkala si na mňa. Milujem ťa a vždy budem. Dala si mi do života veľmi veľa. Nezabudnem na teba nikdy. Je mi strašne ľúto, že ani prvé Vianoce nebudeš s nami. Tak by som všetko chcela vrátiť späť. Už nebudem počuť to tvoje škrípanie zúbkov alebo to tvoje kývanie hlavičkou ne-ne-ne. Ale v srdiečku ostaneš navždy. Prisahám! Bože, tú bolesť neviem ani vyjadriť,” napísala zronená matka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Dopravný servis-okres PP, KK, SN  |  Foto: YouTube, Pixabay