Je tomu len zopár dní, čo sa na sociálnych sieťach objavila verejná výzva, prostredníctvom ktorej mienil Martin zachrániť život svojej manželky. Počas dovolenky na Bali totiž prišlo Eliške († 33) nečakane nevoľno, čo malo napokon pre mladú ženu fatálne následky.

Eliška a Martin sa vybrali na exotickú dovolenku na Bali, z ktorej sa už mladá žena, žiaľ, nikdy nevráti. Na slnečnom ostrove jej totiž prišlo náhle nevoľno, čo malo za dôsledok vnútorné krvácanie žalúdka. Na sociálnej sieti sa okamžite objavil odkaz zúfalého manžela, ktorý masívne zdieľali tisíce Čechov i známych celebrít. “Nebýva niekto na Bali? Nie ste tu na dovolenke? Zháňam pre Elišku krvnú transfúziu A- alebo 0-. Prosím o zdieľanie,” zneli slová Martina, pričom sa ozvali darcovia z viacerých krajín.

Ženu následne operovali v poslednej chvíli, pričom po zákroku bola úspešne stabilizovaná. V priebehu pár hodín sa však všetko zmenilo a Eliška napokon svoj boj o život prehrala. “Bohužiaľ, musím s veľkým smútkom oznámiť, že moja princezná, najlepšia kamarátka a manželka Eliška dnes popoludní na Bali prehrala svoj boj o život. Jej srdiečko, bohužiaľ, nezvládlo náročnú a dlhú liečbu, ktorú tu podstúpila. Nikdy nezabudnem na nádherných a najlepších 10 rokov môjho života, ktoré som s ňou prežil. Budem ťa navždy milovať, zlatíčko moje,” znejú smutné slová jej zdrveného manžela.

Ako uviedol pre portál DailyMail hovorca nemocnice v Denpasare, zosnulej mali v januári tohto roka diagnostikovať rakovinu pankreasu, ktorá sa jej zrejme vrátila. Počas príchodu do nemocnice trpela zápalom podbrušnice, sepsou, taktiež mala anémiu v dôsledku podvýživy a ťažkú infekciu. Aj keď sa záchranári pokúšali oživovať ženu približne 30 minút, v nemocnici, žiaľ, zomrela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz, DailyMail