Boris Kollár sa musí v posledných mesiacoch poriadne obracať, keďže počas predvolebnej kampane je nútený venovať pozornosť útokom zo všetkých strán. Jeho láska k ženám sa mu totiž vypomstila a Ema Ferusová trvá na svojej pravde, ktorú nedávno prezentovala na sociálnej sieti. Nedala sa zastrašiť ani nahrávkou, ktorú zverejnil známy multiotecko.

Ema Ferusová a jej odhalenia spojené so vzťahom Borisa Kollára vyvolalo na verejnosti hotové zemetrasenie. Podľa jej slov bola nútená ísť dvakrát na potrat, keďže politik na ňu vyvíjal nátlak. Politická strana Sme rodina v oficiálnom stanovisku uviedla, že už bolo podané trestné oznámenie a influencerka mala spontánne potratiť obe deti kvôli zdravotným problémom.

Multiotecko vyhlásil, že jej peniaze posielal na kúpu vstupenky na koncerty Beyonce, a nie na potraty. Následne zverejnil nahrávku rozhovoru so svojou bývalou milenkou, ktorá priznala, že ju oslovil podnikateľ Zoroslav Kollár. Mala dostať ponuku na 40-tisíc eur, ak zverejní informáciu, že ju politik donútil ísť dvakrát na potrat.

Šéf strany Sme rodina chcel spomínanou nahrávkou dať jasne najavo, že 21-ročná blondínka klame. Ferusová sa však rozhodla brániť a trvať na svojej pravde. Televízia Markíza dokonca odvysielal reportáž, v ktorej preukázala dve lekárske správy o vykonaných potratoch. Prvý zákrok podstúpila 29. apríla 2022 v Leviciach. Druhý potrat absolvovala 2. decembra 2022 prostredníctvom interrupčnej tabletky vo Viedni.

Dcéra niekdajšieho bosa nitrianskeho podsvetia ukázala aj dve transakcie z bankového účtu s menom Boris Kollár. Ema zároveň priznáva, že naozaj dostala ponuku na 40-tisíc eur, no nemalo ísť o úplatok. Malo sa jednať o pomoc zo strany Zoroslava Kollára pri nájdení právnika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: TV Markíza