Dcéra prezidentky SR Emma Čaputová má síce len 17 rokov, no už o nej hovorí celá krajina. Rozruch spôsobila účasťou na módnej šou, kde na móle vystúpila ako modelka. Najnovšie sa jej hrnú prestížne pracovné ponuky ako na bežiacom páse. 

Emma Čaputová musela po predvedení sa na bratislavskej módnej šou ako začínajúca modelka čeliť okrem mediálneho záujmu aj kritike či posmeškom. Na adresu jej kariéry sa dokonca vyjadril i predseda Smeru Robert Fico.

A hoci sa mnohí mohli domnievať, že mladá študentka to radšej s kariérou modelky vzdá, opak je pravdou. Len nedávno podpísala spoluprácu s úspešnou slovenskou šperkárkou Petrou Tóth.

Ani tam však ponuky neutíchli a Emma sa vo svojich 17 rokoch môže pochváliť aj reklamnou kampaňou pre prírodnú kozmetickú firmu. Tá zverejnila na sociálnej sieti fotku mladej modelky s veľavravnými slovami: „Deštrukčné emócie ako nenávisť spôsobujú intenzívne vyplavenie stresového hormónu kortizolu do celého organizmu. Následkom je kaskáda zápalových procesov, ktoré negatívne vplývajú na zdravie a vzhľad pokožky… Všetci ostro odsudzujeme akékoľvek útoky na Emmu! Je to krásna mladá žena a my sme hrdí, že sa stala jednou z našich tvárí,“ uviedla značka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/noilibeauty, emma_caputova