Kauza Emmy Čaputovej spôsobila medzi slovenskou verejnosťou poriadny rozruch. Dcéra prezidentky SR po prezentácií modelov známych návrhárov zožala okrem pochvál i kritiku. Zvláštny status zverejnil aj poslanec NR SR Taraba. Aktuálne má Emma ďalšiu novinku.

Emma Čaputová, ktorá sa snaží preraziť vo svete modelingu, zažila po módnej show v Bratislave rôzne reakcie. Napokon sa rozhodla k celej záležitosti vyjadriť na svojom konte na sociálnej sieti. Okrem prezidentky SR sa jej zastali aj mnohé známe tváre z politickej i šoubiznisovej sféry.

Do kauzy si kopol predseda Smeru Robert Fico, no Emma sa aktuálne môže tešiť z ďalšieho skvelého úspechu. Krátkovlasá študentka s výrazným znamienkom sa totiž stala tvárou novej kampane úspešnej šperkárky a dizajnérky Petry Tóth.

Niektoré ženy musia byť krásne, aby boli milované. A niektoré musia byť milované, aby boli krásne… Predchádzajúci post je dôkazom toho, že stále nie sme všetci krásni a tolerantní a presne preto táto kampaň vznikla. Ak sa aspoň jedna žena alebo jeden muž zamyslel nad tým, že nám neprislúcha právo posudzovať vonkajší výzor človeka, tak to malo zmysel. Ďakujeme,” uviedla Tóth.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/emma_caputova, petratothjewellery, FB/Zuzana Čaputová