Sympatická speváčka Emma Drobná zúri. Sklamanie z jej slov je priam hmatateľné.

[sociallocker]V sobotu sa Emma, rovnako ako iné známe osobnosti, zúčastnili Dňa otvorených dverí Markízy. Víťazka poslednej série SuperStar a účinkujúca v šou Tvoja tvár znie povedome má množstvo fanúšikov, ktorí sa na ňu tešili. Emma si vyliala srdce na sociálnej sieti a vysvetľovala jednu, pre ňu, veľmi nepríjemnú situáciu.

Dneska na DOD v BA ? #emmadrobna #emmadrobnafanpage #ba #Anet

Fotka uverejnená používateľom ❤Emma Drobna Fanpage ❤ (@emmadrobnafanpage),

Novinári zo slovenského denníka priniesli článok o tom, že Emma sa na DOD ku všetkým správala arogantne, aj voči svojim fanúšikom. Ocitla sa dokonca na titulnej strane novín. Speváčku, ktorá vhupla do šoubiznisu bleskovou rýchlosťou to veľmi vzalo a rozhodla sa k tomu vyjadriť. “Presne viem, ktorú situáciu odmietnutia myslíte. Na akciu som práve dorazila a mala som dve minúty pred vystúpením. Potrebovala som zistiť, čo ako a kde,” vysvetlila.

~?Nové fotky z DOD s Emmou a jej fans?? ~Cam?? @emmadrobna #EmmaDrobna #DODmarkiza #DOD2016 #DOD

Fotka uverejnená používateľom •ωє αяє єммαηαтσяѕ• | fanpage♡ (@mylifeisemma_),

Dodala, že potom sa až do konca akcie fotila so všetkými, ktorí čakali. “Je mi ťažko niekomu povedať nie, keďže viem, že tam čakajú na mňa, na obyčajnú malú existenciu,” obhajuje svoj vzťah k fanúšikom. “Je mi z vás do plaču. Naozaj neviem, o čo vám ide. Ale ublížili ste mi, ak o to,” hovorí sklamaná speváčka.

Vraj jej ani tak neprekáža, že ju označili za arogantnú a odutú, ale nahnevalo ju to, ako sa podľa novinárov mala správať ku fanúšikom a dokonca sa mala pohádať aj s kopmetentnými. Rodáčka z Nového Mesta nad Váhom dodala, že sa tam s nikým nepohádala a deň si maximálne užila.  Speváčky sa zastali aj jej fanúšikovia, ktorí majú úplne opačný názor. Tvrdia, že je milá a ochotná, čo dokazujú aj spoločnými fotografiami.

Zdroj: Facebook, pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram
[/sociallocker]