Vítazka poslednej Superstar a obľúbená účinkujúca šou Tvoja tvár znie povedome, odišla na ďalekú Maltu. Svoje príťažlivé krivky ukázala aj fanúšikom.

[sociallocker]Mladučká Emma Drobná má teraz práce vyše hlavy. Najskôr zabodovala v speváckej súťaži Superstar, ktorú vyhrala a hneď na to sa objavovala aj v šou Tvoja tvár znie povedome. Tam sa ukázala vo veľmi dobrom svetle a diváci si ju obľúbili. Niet sa teda prečo čudovať, že Emma si potrebuje aj oddýchnuť. Teraz bude mať určite veľa pracovných ponúk a času na oddych málo. A tak odišla až na ďalekú Maltu! Na fotkách vyzerá famózne a postavu jej určite závidí nejedna žena.

Takúto ukážkovú postavu predviedla Emma na Malte

Aj napriek tomu, že Emma má teraz asi práce vyše hlavy, nezabúda ani na svoje kamarátky. Na Maltu totiž prišla pozrieť aj svoju dlhoročnú kamarátku, ktorá tam pracuje. Okrem mora a oddychu si určite užila aj príjemné chvíle so svojou spriaznenou dušou. Tú pozná už od detstva, chodili spolu na volejbal, na strednú školu a istý čas boli spolu aj v Londýne.

Emma prišla pozrieť svoju dlhoročnú priateľku

Dovolenku si tak určite Emma užila. Nemusíte sa však báť, speváčka sa čoskoro vráti. “Zachvíľku sa vrátim. A môžeme sa spolu tešiť na pripravovaný singel,” odkazuje kráska.

Takto sa Emma bláznila v mori

Zdroj / Foto: Facebook [/sociallocker]