25-ročná speváčka Emma Drobná sa po mimoriadnom úspechu prvého albumu opäť zatvorila do nahrávacieho štúdia, aby pre svojich fanúšikov pripravila nové skladby. Prvou ochutnávkou, ktorú predstavila s jednoduchým lyric videom iba pred pár hodinami, je singel „Demons“.

Jedna z najúspešnejších domácich hudobníčok, ktorá sa v roku 2015 stala víťazkou šou Česko Slovensko hľadá Superstar, je nielen fantastickou speváčkou, ale aj skladateľkou. Hviezda z Nového Mesta nad Váhom má na svojom konte množstvo úspešných hitov, pričom tie sa objavili na jej prvom štúdiovom albume You Should Know z roku 2017. Ako Emma potvrdila, už o pár mesiacov sa k fanúšikom dostane jej druhé CD, ktoré bude údajne trošku „dospelejšie“ ako po textárskej, tak aj po hudobnej stránke.

Speváčka však už teraz potešila Slovákov, keď iba pred pár hodinami vydala nový singel Demons. „Je tak trošku aj o strachu z toho, že niekto blízky nám klame. A tak trošku o tom, že často klameme aj samých seba. Teda minimálne som si to všimla na sebe určite. Pritom si stačí uvedomovať vlastnú hodnotu a nenechať sa nikým presvedčiť o opaku,“ vysvetľuje Emma posolstvo a odkaz vložený vo svojom najnovšom texte, ktorý posiela svojim fanúšikom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/emmadrobna | Video: YouTube