Určite vám niečo hovorí porekadlo „za dobrotu na žobrotu“. Presne to pocítila na vlastnej koži úspešná exSuperstaristka Emma Drobná, ktorá v Super výbere prišla na pomoc súťažiacej Zuzane Chalupovej.

Mladá Češka doteraz prechádzala súťažou ako nôž maslom, ale na počudovanie, s piesňou Words od Emmy Drobnej mala dosť veľké problémy. Nikto iný nebol poctený takouto návštevou a aj samotnú Zuzanu to dosť prekvapilo. Dievčatá si dokonca aj chvíľu spolu zaspievali refrén songu a určite prišlo aj na nejaké rady.

Toto všetko, ale nepadlo na úrodnú pôdu a následné predstavenie pred porotou neslávilo veľký úspech.  ,,Zle sa mi spievalo dnes, pretože pesnička sa mi úplne nepáčila. Myslím, že mi nesadla a nemohla som si za boha zapamätať slová, takže som sa vôbec nesústredila vlastne na tú pesničku, iba na tie slová, takže dnes to bolo fakt hrozné,” zhodnotila Zuzana po vystúpení veľký hit slovenskej speváčky. Tá samozrejme po zhliadnutí epizódy reagovala na to, čo videla prostredníctvom Instagramu.

Reakcia Emmy po odvysielaní príspevku

 

 

Foto|Video: Instagram, YouTube