Mladá speváčka a bývalý finalistka SuperStar svoj vzťah skrývali naozaj dlho, presnejšie celý rok. Štěpán Urban, spevák a kolega v speváckej šou, sa stal novým partnerom Emmy už počas súťaže. Prečo sa skrývali a čoho sa báli? 

V súťaži bojovali proti sebe, no v skutočnosti sa medzi nimi budoval vzťah. Emma sa vyjadrila, že si svojho kolegu všímala od začiatku. On sa priznal, že mu bola taktiež sympatická. Emma sa sama priznala, že aj napriek vysokým sympatiám, mala strach z vekového rozdielu. 19-ročný Štépán je od nej mladší o tri roky. „Páčil sa mi od prvého momentu, ako sme sa videli, ale hovorila som si – taký mladý.” Teraz tvrdí, že vekový rozdiel necíti, jediné, čo je iné je, že Štěpán ešte navštevuje školu. Spevák momentálne prerušil štúdium, tak si užívajú spoločné voľné chvíle častejšie.

Mladý pár sa dal dokopy krátko po tom, ako postúpili do finále speváckej šou, no svoj vzťah tajili celý rok. Pre portál pluska.sk sa speváčka vyjadrila nasledovne: „Nemali sme potrebu rozprávať o tom, ale bolo to zaujímavé,” uviedla Emma, ktorá hovorí, že skrývanie sa občas prinieslo aj smiešne momenty, napríklad, keď sa stretli na nejakej spoločnej akcii. Skrývať sa tak dlho pred médiami určite nebolo ľahké, Emma však tvrdí, že vždy vedela vykľučkovať z otázok, ktoré sa týkali jej ľúbostného života. “Nebývame spolu, ale trávime spolu veľa času,”odpovedala mladá speváčka na otázku spoločného bývania.

V čase, keď sa tento mladý pár dal dokopy, na českého speváka doma čakala priateľka. Počas speváckej šou o nej niekoľkokrát básnil, no už v priebehu súťaže sa rozišli a Štěpán venoval svoj čas novej frajerke a ňou bola Emma.  Už vtedy sa v médiách špekulovalo o tom, či táto mladá dvojica tvorí pár, pretože ich bolo často vidieť spolu a na sociálnych sieťach si tiež prejavovali určitú náklonnosť.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram,Twitter | Video: YouTube