Obľúbená speváčka Emma Drobná (21) je známa ako víťazka speváckej súťaže Superstar. Porotu svojím jedinečným zafarbením hlasu mimoriadne zaujala a postupne si získala aj divákov, ktorí ju svojimi hlasmi posielali z jedného kola do druhého. Prezradila však jedno veľké tajomstvo!

[sociallocker]Emma Drobná predstúpila pred porotu ako milé dievča s gitarou v ruke. Už po spustení prvých tónov porota okamžite ožila a bolo zjavné, že Emma im svojou zamatovou farbou hlasu učarovala. Po slovenskej pesničke, kde zazneli aj tóny gitary, bolo zjavné, že porotcovia sú nadšení a speváčku poslali jednoznačne ďalej.

emma drobna

Málokto však vedel, že Emma pôvodne neprešla cez prvý predcasting, na ktorom sa rozhodovalo, kto vôbec predstúpi pred porotu. Ako uvádza pluska.sk, sama speváčka sa teraz rozhodla toto tajomstvo vyzradiť: “Povedali mi, hlas si pri*ebala, ostatné celé zle, nepostupuješ,“ bonzla na seba Emma v talkshow Michaela Szatmáryho. V tom momente si Emma myslela, že v speváckej súťaži skončila, no stalo sa niečo nečakané. Prihovorila sa za ňu známa tvár z Markízy, Boris Pršo. Spomína si, ako za ňou pribehol: “Mne sa páčiš, povedal mi, keď som dospievala a išla preč.“

https://www.instagram.com/p/BKGFxLDDHJY/?taken-by=emmadrobna

Emma sa tak po jeho príhovore v predcastingoch dostala šťastne pred porotu a celú súťaž nakoniec vyhrala. Počas súťaže ešte prišlo k jednému zaváhaniu, kedy mladá speváčka mienila zo súťaže odstúpiť, no jej mama ju nakoniec prehovorila, aby zostala až do konca. Keby niet týchto dvoch dôležitých ľudí, mali by sme zrejme úplne iného víťaza Superstar. Emma má však tak krásny hlas, že by to bola naozaj škoda, čo poviete?

Takto zahviezdila Emma pred porotou

https://www.youtube.com/watch?v=R85owRlE2w8

Zdroj: pluska.sk  | Foto: Instagram, YouTube
[/sociallocker]