Speváčka Emma Drobná (23), víťazka štvrtého ročníka Česko Slovenskej Superstar, by sa asi mala vrátiť do školy. Spochybňuje totiž to, čo je vo všeobecnosti považované za základný vedecký fakt: tvar Zeme. 

Emma Drobná si za poslednú dobu prešla nečakaným množstvom neúspechov, od nepodarenej skladby We Are The World až po nedávnu účasť v talkshow Petra Marcina, Neskoro večer, vysielanou RTVS, kde nahlas filozofovala nad tvarom Zeme, čím zarazila všetkých prítomných.

Podľa Emmy Zem totiž guľatá byť nemôže, pretože- veď je ako pomaranč! A keď pomaranč ošúpeme, tak predsa nie je guľatý, a práve preto diaľkové lety nelietajú hore a dole, resp. trojuholníkovo, ale rovnou čiarou. Rozumiete jej argumentu? Ani my nie.

To však nie je všetko. V Neskoro večer sa Superstaristka nerozpovedala len o tvare Zeme, spomínala aj na mimozemský čip, ktorý jej do nohy implantovali bez jej vedomia, no ktorý po návšteve v Dánsku prekukla a nechala si ho vyoperovať, tiež sa zamýšľala nad možnosťou, že hviezdy sú vlastne mimozemské lode a Arktídu/Antarktídu (nie sme si istí, čo vlastne myslela) nazvala Antarktikou a dodala, že to je vlastne to, čo obklopuje obvod Zeme, preto je tam vstup zakázaný.

Veď sa na to sami pozrite:

https://youtu.be/_8SeDTTsCdw

Zdroj: RTVS (Neskoro večer) | Foto: Facebook