Emma Watson odštartovala svoju hviezdu dráhu vo filmovej ságe Harry Potter, kde vo veku 10 rokov začala stvárňovať legendárnu Hermionu Granger. Diváci obľúbených filmov tak sledovali každým novým dielom nielen jej herecký rast, ale aj dospievanie. Dnes je to už neuveriteľných 20 rokov, odkedy vstúpila na filmové plátno a povedala si dosť. Emma Watson ochdázda do dôchodku!

Emma Watson sa stala postupom času hollywoodskou hviezdou, ktorá žne úspechy v rôznych filmových žánroch. Tridsaťročná herečka je jednou z najznámejších žien sveta, ktoré šíria osvetu feminizmu a na sociálnej sieti ju sleduje takmer 60 miliónov fanúšikov. Jej srdce však patrí iba Leovi Robintonovi, s ktorým randí 18 mesiacov a povráva sa, že sú už aj zasnúbení.

Pre rodáčku z Paríža, ktorá zahviezdila aj vo filmoch Kráska a zviera či Malé ženy, je budúcnosť tohto vzťahu dôležitejšia ako kariéra. Pre lásku sa rozhodla ísť do predčasného dôchodku a prostredníctvom svojho manažéra oznámila, že v nadchádzajúcom období sa nezúčastní žiadneho filmového projektu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: IG/emmawatson, toptenfamous