Mladá žena sa tešila, že začne ďalšiu kapitolu svojho života v novom dome, no radosť jej dlho nevydržala. Jej zdravotný stav sa rapídne zhoršil, pričom skončila na invalidnom vozíku, odkázaná na pomoc iných. Napokon došlo k šokujúcemu rozuzleniu!

Britská blogerka Emma Franklin sršala radosťou, keďže sa nasťahovala do nového domu. Po dvoch týždňoch od nasťahovania však začala pociťovať svalové kŕče, kašľala a na tele sa jej objavili bolestivé vyrážky. Vystrašilo ju až vypadávanie vlasov.

Návštevy u lekárov nič nevyriešili a 28-ročná žena bola čoraz viac vyčerpaná, pričom dokázala prespať aj 23 hodín denne. Napokon zostala pripútaná na invalidný vozík, a taktiež potrebovala 24-hodinovú pomoc. Detailnejšie vyšetrenia preukázali, že plavovláska mala vysoké hladiny toxicity a plesní.

Emma sa rozhodla znova dať skontrolovať celý dom, no tentokrát sa pleseň našla na stropoch, v kuchynských skriniach aj v zimnej záhrade. Okamžite sa presťahovala a zdravotný stav sa zlepšil. Situácia sa však o rok neskôr zopakovala, pričom lekári sa domnievajú, že jej oblečenie sa muselo infikovať v predchádzajúcom dome.

Kráska sa tak zbavila všetkých osobných vecí, vďaka čomu dúfa, že nad plesňou konečne vyhrala. ,,Bolo to najbláznivejších niekoľko rokov môjho života. Nemôžem uveriť, že kvôli troche plesne som dopadla takto zle. Úprimne, cítila som sa, akoby som umierala. Nemohla som chodiť a každý deň som trpela asi 50 príznakmi a nachádzala som nové,“ uviedla na sociálnej sieti. Najnovšie uvažuje nad presťahovaním sa do Španielska, kde je menej vlhka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Twitter