3. marca odštartovala americká stanica ABC už 17. ročník mimoriadne populárnej šou American Idol, u nás známej ako Česko Slovensko hľadá Superstar. Súťaž, z ktorej vzišli hviezdy ako Kelly Clarkson či Carrie Underwood, je za veľkou mlákou lákadlom pre všetkých hudobníkov, pričom v porote sedia také hviezdy ako Lionel Richie, Luke Bryan a Katy Perry.

A práve tá sa postarala o poriadnu dávku zábavy! Amerika má aktuálne úvodné castingy úspešne za sebou a najlepší z najlepších spevákov sa stretli v druhom kole, aby sa v Hollywoode pobili o ďalší postup. Okrem iných pred porotou vystúpila aj 23-ročná kráska Johanna Jones, ktorá zaspievala skladbu Wicked Game od Chrisa Isaaca.

Blondínka s dokonalým úsmevom očarila Ameriku už počas úvodného castingu, avšak po odspievaní hitu z roku 1989 ju zaregistroval celý svet. Namiesto hodnotenia poroty sa totiž dočkala jedinečného momentu, kedy za ňou vybehol na pódium dlhoročný priateľ Matt a pred zrakmi miliónov divákov ju požiadal o ruku. Predavačka hamburgerov z Las Vegas nadšene súhlasila, pričom reakcia dojatej Katy Perry zabáva fanúšikov po celom svete. A verte nám, v tomto prípade je lepšie raz vidieť ako tisíckrát čítať.

Zdroj: YouTube