Šoubiz Emotívne zábery zo svadby: Kristína Tormová ukázala fotky po 4 rokoch!

Emotívne zábery zo svadby: Kristína Tormová ukázala fotky po 4 rokoch!

Herečka, moderátorka a spisovateľka Kristína Tormová je jednou z najobľúbenejších tvárí domáceho šoubiznisu a napriek skutočnosti, že je aktívna aj na sociálnych sieťach, isté zábery si predsa len nechávala výhradne pre seba. Až doteraz!

Úspešná umelkyňa Kristína Tormová (39) je nielen mamičkou troch rozkošných detí, ale taktiež milujúcou manželkou podnikateľa Petra Tormu. Sympatická brunetka mu povedala svoje „áno“ už pred štyrmi rokmi za prítomnosti najbližších medzi stromami, pričom hostina sa konala na chalupe.

„Naši blízki boli veľmi dojatí, keďže náš príbeh poznajú a tiež sa im zdalo absolútne samozrejmé, že budeme TorMY. Nič sme si nesľubovali. Povedali sme si ‚áno’ a obaja vieme, čo všetko za tým je,“ povedala svojho času Kristína pre magazín Evita. S odstupom rokov sa s fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram podelila aj o osobné zábery, ktoré vznikli práve počas skromnej svadby.

„Štyri roky pani Tormová. Nikdy som nebola nikým báječnejším, a to som hrala rehoľnú sestru! Ďakujem, ďakujem, ďakujem,“ napísala k fotografiám s manželom a dcérami, pričom v lete 2019 porodila partnerovi syna Alana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/kristina.tormova, Evita

Exit mobile version