Sociálnymi sieťami sa momentálne šíri video influencerky Emy Ferusovej, ktorá hovorí o svojom romániku s Borisom Kollárom. K ich vzťahu sa vyjadril aj jej otec, ktorý nešetril kritikou a zároveň avizoval, že sa na verejnosť čoskoro dostanú aj ďalšie zarážajúce informácie o politikovi. Tieto tvrdenia postavili zo stoličky Kollárovu dcéru, ktorá verejne bráni svojho otca.

Ema Ferusová sa rozhodla verejne popísať vzťah, ktorý mala s Borisom Kollárom. Podľa jej tvrdení dvakrát otehotnela, no v oboch prípadoch ju mal politik prinútiť ísť na interupciu. Tieto udalosti mali natoľko nalomiť jej mentálne zdravie, že začiatkom roka 2023 uvažovala nad samovraždou skokom z mosta.

Na vyjadrenie blondínky a jej otca už zareagovala aj politická strana Sme rodina. V oficiálnom stanovisku oznámila, že ešte v auguste podala trestné oznámenie. Podpredseda strany Peter Pčolinský uviedol, že majú dôkazy o dohode medzi Emou a Zoroslavom Kollárom za zverejnenie nepravdivých informácií o známom multioteckovi.

Video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami, neušlo ani Alexandre Horňákovej, ktorá je jednou z dcér predsedu parlamentu. Ferusovú označila za profesionálnu spoločníčku a zároveň skritizovala jej údajný herecký výkon. ,,Tvojho otca nedávno prepustili z väzenia, lebo vykradol banku. Smutné, čo vaša rodina vie spraviť pre peniaze. Je mi to ale náhoda, že mesiac pred voľbami sa rozhodla ,,predať“ svoju pravdu,“ myslí si 22-ročná študentka módy.

Milovníčka koní považuje influencerku za otrasnú osobu, keďže je presvedčená, že celé video vzniklo iba s cieľom zarobiť si na úkor jej otca. Alexandra následne s veľkou dávkou irónie vyzvala Emu, aby si ešte niečo vymyslela. ,,…možno ti nabudúce kúpia celý byt,“ sarkasticky dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ahornakova  |  Foto: YT/Pimpinocka, IG/kollarboris, ahornakova