Každý týždeň môžete na obrazovkách televízie JOJ sledovať obľúbenú reláciu Sedem pod taktovkou Eleny Vacvalovej. Glosátori sa tak ako zvyčajne venujú aktuálnym témam s humornými poznámkami.

V najnovšej epizóde sa hostia venovali téme cestovania autom či inými dopravnými prostriedkami. K poznámkam hostí sa však zapojila aj samotná moderátorka, ktorá pravidelne hovorí o svojich osobných skúsenostiach, a ani teraz to nebolo inak.

Vacvalová mala totiž problémy s autom, ktoré napokon skončilo na pár dní v servise. Eňa sa tak presúvala taxíkom, no uvedomila si, že táto forma dopravy je celkom finančne nákladná. Rozhodla sa preto pre autobus a už pri prvej jazde zostala šokovaná.

V dopravnom prostriedku si totiž oproti nej sadla staršia pani, ktorá sa na moderátorku milo usmievala. Eňa tak úsmev opätovala v domnienke, že neznáma žena ju pozná z televízie. V tom sa však na ňu pozrela a posmešne sa spýtala: ,,Došli peniažky, pani Vacvalová?“ Vtipnou hláškou sa podarilo rozosmiať nielen glosátorov, ale aj ľudí v štúdiu.

Zdroj: joj.sk  |  Foto: Facebook/Sedem