Uplynulý týždeň sa na Slovensko vrátil španielsky hudobník Enrique Iglesias, ktorý vystúpil na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. 44-ročný umelec nechal všetky svoje hviezdne maniere v šatni a nielenže pred vzrušenými fanúšikmi predviedol fantastickú šou, no namieril si to aj priamo k nim!

Interpret skladieb „Hero“, „Bailando“ či „El Perdón“ opätovne potešil svojich slovenských fanúšikov, keď pred časom oznámil, že v rámci turné All The Hits Live zavíta aj do Bratislavy. Na Zimnom štadióne dostal do varu všetkých prítomných, pričom jeho energické hity plné horúcich rytmov roztancovali aj statných mužov.

Jedným z nich bol aj jeho verný fanúšik, ktorému sa podarilo prebojovať až do prvého radu pod pódium, kde sa Enrique neváhal vybrať priamo počas koncertu. Mužovi v stredných rokoch venoval srdečné objatie, pričom on ani okolostojaci nemohli uveriť vlastným očiam.

Splnený sen slovenského fanúšika prezdieľal na svojom Instagrame samotný Iglesias, ktorý k videu pripojil milé slová. ,,Slovensko, opäť ďakujem za všetku vašu lásku,” napísal fanúšikom šarmantný Španiel. Video, ktoré publikoval, si doposiaľ pozrelo viac ako pol milióna ľudí a môžete iba hádať, kde má spevák najlepších priaznivcov. Samozrejme, že na Slovensku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/enriqueiglesias