V strane Smer privítali vo svojich radoch i synovca Roberta Kaliňáka, Erika. Ten sa aktuálne stará o mediálnu prezentáciu strany a zúčastňuje sa aj tlačových besied. Najnovšie prikývol na rozhovor so známym “memečkárom”, v ktorom vyzradil šokujúce detaily.

Erik Kaliňák absolvoval pred pár dňami rozhovor s administrátorom satirickej stránky cecove_meme, ktorý ho otázkami rozhodne nešetril. Mladá tvár strany Roberta Fica, ktorého švagor náhle skončil na prokuratúre v Bratislave, je pritom synovcom Roberta Kaliňáka, ktorý mal podľa najnovších výpovedí informovať Gašpara o jeho zatknutí.

30-ročný politik sa v rozhovore okrem iného priznal k tomu, že v minulosti vyskúšal marihuanu. A hoci tvrdil, že jeho ministerský strýko neberie drogy, napokon Erikova odpoveď nebola taká jednoznačná. “Neviem, ale ako ho poznám, tak nikdy som nemal tú príležitosť ho vidieť fúkať, čo neznamená, že nefúkal, ale proste nemám tú skúsenosť,” zamotal sa. Vyjadril sa aj na margo strany Smer a káuz, o ktorých sa v súvislosti s ňou hovorí už roky: “Rovnako ako ty som žil v dobe, kedy média hovorili o tom, že sa za čias Smeru kradne, kradne a kradne, takže si nedovolím tvrdiť, že sa nekradlo. Ale nemám hmatateľné dôkazy,” polemizuje.

Napokon dostal aj poriadne ošemetnú otázku, či je podľa neho Peter Pellegrini pekný a či by si s ním dal povedať: “Možno keby som inak orientovaný, tak prečo nie,” vypadla z Erika Kaliňáka odpoveď, ktorú by zrejme čakal len málokto. So smiechom a žartom tiež dodal, že Pellegrini “je najkrajší”.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/Cecove_meme │ Foto: YT/SMER – Sociálna Demokracia, Televízia Markíza