Moderátorka Erika Barkolová, ktorú diváci vnímajú predovšetkým z Ranných novín TV JOJ, dlhodobo ohurovala svojich fanúšikov na sociálnej sieti zábermi postavy, ktorá vyrážala dych. Ako však 44-ročná kráska priznala, v poslednom období kvôli zdravotným problémom nabrala na váhe.

Sympatická blondínka Erika Barkolová sa dlhé obdobie pýšila fantastickou postavou, ktorú nadobudla nielen vďaka zdravej strave, ale aj láske k športu. Potom, čo sa v minulosti zúčastnila šou Reštart, kedy schudla viac ako 10 kilogramov, si udržiavala zdravý životný štýl, avšak počas uplynulého septembra musela s niektorými aktivitami skončiť.

,,Minulý rok v septembri som začala mať naozaj veľké problémy s krčnou chrbticou a nevyhrabala som sa v podstate z toho doteraz. Nie je možné, aby som robila svoje aktivity ako bol beh, rýchla chôdza alebo čokoľvek. Snažím sa aspoň chodiť, ale to mi evidetne nepomáha napriek tomu, že sa neprejedám, stravujem sa naozaj veľmi dobre, mám pravidelnú stravu, zdravú stravu,“ uviedla pre magazín Báječná Žena.

“Nie je to jednoduché pre nás, pre ženy, udržiavať sa vo forme a je nás viac. Dôležité je, aby sa človek v tom tele cítil dobre. To je podľa mňa základ, to je úplne jedno, ako vyzeráte, máte sa cítiť dobre, ja sa v tomto tele dobre necítim, takže viem, že s tým budem musieť niečo spraviť,” dodala Erika, ktorá napriek tomu vyzerá stále fantasticky a žensky.

Erika na starších záberoch v plavkách

Erika dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Báječná Žena | Foto: IG/barkolova_erika, rannenoviny