Moderátorka Erika Barkolová (41) sa stala tvárou jojkárskeho magazínu Topstar, pričom pravidelne spovedá slovenské a české celebrity. Na svoj vek vyzerá fantasticky, nie je to však tak dávno, čo jej ručička na váhe ukazovala číslo, z ktorého bola zhrozená. Nastal čas konať.

Erika priznala, že má časté výkyvy váhy, no pri jednom z vážení jej ostali iba oči pre plač. Váha jej totiž ukazovala 71 kg. ,,Vždy som vážila 58-60 kg. To číslo, ktoré sa mi však nedávno objavilo na váhe, bolo hrozné a musela som okamžite začať konať,“ uviedla moderátorka pre plusku.sk.

Barkolová sa však obávala, že po štyridsiatke jej kilogramy nepôjdu tak ľahko dole ako za starších čias, pričom ešte viac pritvrdila. Sympatická blondínka prezradila, že urobila tri zásadné kroky k vysnívanej váhe. V prvom rade sa snažila každý deň behať alebo bicyklovať aspoň 45 minút. S nadhľadom však priznala, že jej beh by sme pokojne mohli prirovnať k ,,babičkovskému“ pohybu, keďže bol pomalý, no účinný.

Druhý krok zahŕňal zmenu pri stravovaní, nešlo však o nič radikálne. Erika začala jesť viac zeleniny a zmenšila si porcie. Môže tak jesť všetko, ale v obmedzenom množstve. Tretia vec sa týkala alkoholu, keďže moderátorka si nedopriala už ani víno k večeri. ,,No a toto je celý zázrak, ako sa mi darí chudnúť,“ dodala tvár magazínu Topstar.

Erika – predtým

Erika – teraz

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram/barkolova_erika_official, Instagram/tvjoj, Facebook/Topstar