Šoubiz Eva Máziková sa buchla po vačku: Kúpila byt v Bratislave pre túto...

Eva Máziková sa buchla po vačku: Kúpila byt v Bratislave pre túto osobu!

Eva Máziková žije dlhé roky v Nemecku, no na rodnú krajinu určite nezanevrela. Na Slovensko pravidelne cestuje, a dokonca tu aj vystupuje na rôznych akciách. Stále má dostatok verných priaznivcov, ktorí ju chcú stretnúť a vypočuť si jej spev. Do Bratislavy však v posledných mesiacoch cestovala aj kvôli iným záležitostiam.

Slovenskú speváčku vždy vidíme s úsmevom od ucha k uchu, pričom urobí rozruch kdekoľvek príde. Inak tomu nebolo ani na oslave Dušana Grúňa, známej tváre relácie Repete, ktorý oslavoval okrúhle jubileum 80. rokov. Veľmi rada sa tak opäť videla s kamarátmi, a dokonca sa pochválila aj novinkou.

72-ročná blondínka totiž nedávno kúpila byt v Bratislave. Aj napriek tomu, že jej vnučka Lili má iba päť rokov, v budúcnosti sa stane majiteľkou tejto nehnuteľnosti. ,,A teraz sa ma opýtala: ,Babi, kam ideš do Bratislavy? A kde budeš bývať, v mojom byte?‘,“ prezradila hrdá babička pre markizácku Smotánku.

Máziková je z dcérky jej syna nadšená a podľa slov speváčky sa v nej vidí po fyzickej i mentálnej stránke. Snaží sa s ňou tráviť čo najviac času a organizovať výlety, na ktoré bude raz rada spomínať. Dokonca sú obe v znamení škorpióna. Je však isté, že takú štedrú starú mamu by chceli asi viacerí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: IG/evamazikovaofficial, TV Markíza  |  Video: Streamable.com

Exit mobile version