Reality šou Farma je definitívne ukončená, a aj keď sa súťažiaci museli do finále doma utajovať s tým, že sú stále na statku, dnes už aktívne komunikujú prostredníctvom sociálnych sietí so zvedavými fanúšikmi. Výnimkou nie je ani favoritka Eva Vajsová, ktorej výhra unikla doslova o chlp!

Trinásta séria reality šou Farma bola plodná na rôzne situácie, a kým niektorí zo súťažiacich k sebe prechovávali hlbšie city, iní sa neštítili hádok a ohovárania. Korektné priateľské vzťahy medzi sebou udržiavali aj Stanka Klčová s Evou Vajsovou, pričom práve stolárka zo Senca priznala, že ich vzťah po čase ochladol. Po príchode domov totiž mala možnosť pozrieť si odvysielané epizódy Farmy, kde spozorovala aj druhú stranu mince.

,,So Stankou sa náš vzťah trošku narušil. Nebudem vravieť, že nie, pretože to tak je. Ja úprimne som netušila, čo sa dialo posledné týždne na Farme,“ prekvapila Eva na sociálnej sieti Instagram. ,,Nevravím, že mi osobne nejak Stanka ublížila. Nikdy to tam nebolo, že by osobne ubližovala mne. Aj keď som si Farmu pozrela spätne, tak zopárkrát sa stalo, že som sa s ňou o niečom rozprávala a trošku inak to podávala ďalej, čo ma mrzí,“ priblížila počas online vysielania s Petrou Pajákovou.

,,To ma fakt naštvalo najviac, keď som sa rozprávala so Stankou v kúpeľni, ako si David išiel vyberať duelanta. Ja som Stanke povedala tam do očí, že keby David rozmýšľal a chcel si zobrať niekoho, cez koho sa dostane najľahšie, tak si zoberie ju, pretože nebola v dueli,“ povedala ohľadom situácie, ktorá ju zamrzela a pokračovala.

,,Vôbec som netušila, ako to zoberie, a že to Davidovi podá tak, že ja som vlastne chcela, aby si ju David zobral do duelu, čo je totálna kravina. Stres sme mali všetci… Ja som nemala problém ten stres posledné týždne zvládať a zachovať si tam svoju tvár. Nepotrebovala som robiť také veci, že chodiť za jedným hovoriť to, za druhým hovoriť to… Bola som sama sebou,“ dodala Eva, ktorá nemá problém si so Stankou záležitosti vydiskutovať, pričom aktuálne zbiera peniaze prostredníctvom transparentného účtu na pomoc iným.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/evavajsova, farma.markiza, streamable.com, TV Markíza