Mladá žena si v posledných mesiacoch prešla neľahkým obdobím, keď postupne strácala svoju korunu krásy. Situácia sa natoľko zhoršila, že požiadala partnera, aby jej oholil hlavu. Vtedy ešte ani len netušila, čo mal pôvodne v pláne.

Eva Barilaro trpí alopéciou, ktorá spôsobuje nadmerné vypadávanie vlasov. V posledných mesiacoch sa jej zdravotný stav zhoršil a ona si postupne skracovala svoj účes s cieľom zachrániť aspoň pár z nich. Aj napriek tomu, že mala zostrih ,,na chlapca“, stále dochádzalo k vypadávaniu, v dôsledku čoho mala na hlave nepekné mapy.

Aj keď z toho nemala radosť, napokon prišla k jedinému záveru. „Po mesiacoch pestovania vlastných vlasov som musela opäť požiadať priateľa, aby mi oholil hlavu,“ napísala na sociálnej sieti. Damien neváhal a vzal do ruky holiaci strojček, pričom Eva celý proces natáčala.

Pôvodne chcela povzbudiť aj iné ženy, ktoré trpia rovnakou diagnózou. Vôbec netušila, že jej partner hneď potom, ako oholí hlavu jej, sám sa rozhodne pre rovnaký účes. Jeho gesto mnohých dojalo, keďže milovanej polovičke dal najavo svoju lásku a solidaritu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: YT/Eva BARILARO  |  Video: Streamable.com