Eva Varholíková Rezešová si už takmer rok užíva slobodu. V posledných rokoch si totiž odpykávala 2/3 trestu za spôsobenie dopravnej nehody pod vplyvom alkoholu, v dôsledku ktorej zomreli štyri osoby. Rozhodla sa však začať s úplne čistým štítom, a dokonca sa pochválila novým partnerom, ktorý je už zrejme minulosťou.

Blondínke pred desiatimi mesiacmi súd odklepol podmienečné prepustenie, vďaka čomu si nemusela odsedieť celý trest, ktorý znel deväť rokov nepodmienečne. Eva sa snaží dohnať stratené chvíle so svojou rodinou, predovšetkým s dcérami Alexandrou a Ellou.

Eva sa pred pár týždňami dokonca pochválila novým partnerom Matejom zo Senca, ktorý je o čosi mladší. Obaja nešetrili zamilovanými fotkami či vyznaniami na sociálnej sieti, ktoré však pred pár dňami obaja vymazali. Zdá sa totiž, že je za ich rozchodom tretia osoba.

Aj napriek tomu, že mladík sa nad láskou k dedičke miliónového impéria rozplýval, dnes hovorí inou rečou. „Niekoho som stretol. Jednoducho, už som opatrný, aby som to nezverejňoval hneď na internete, myslím osobu, ktorú som spoznal. Toto si chcem a budem chrániť,“ otvorene uviedol pre cas.sk Matej, ktorý zrejme Varholíkovú vymenil za mladší model.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/eva_r_varholik