Slovenská dedička miliónového impéria Eva Varholíková Rezešová spôsobila pred viac ako šiestimi rokmi pod vplyvom alkoholu autonehodu, pri ktorej zomreli štyri osoby. Odsúdili ju na deväť rokov za mrežami, pričom jej po odpykaní 2/3 trestu súd odklepol podmienečné prepustenie. Práve dnes sa dostala na slobodu.

Varholíková bola v skorých ranných hodinách prevezená do inej väznice, kde boli následne vyriešené všetky dokumenty spojené s prepustením. Média sa v Budapešti zhromažďovali pred budovou už od polnoci, pričom netrpezlivo čakali na jej prvé slová na slobode po šiestich rokoch v base.

Miesto vyjadrenia odsúdenej však prišiel jej presun do Bratislavy, pričom Eva po deviatej ráno prešla väzenskou bránou II. objektu Ústavu na výkon väzby na Ulici Ignáca Nagya. Pri východe ju čakala jej mama a dcérka, ktoré hneď vybozkávala. Následne spoločne nasadli do luxusného BMW s tmavými sklami. S novinármi však vôbec nekomunikovala a na otázky odmietla odpovedať.

Pripomeňme si, čo spôsobila bohatá blondínka 21. augusta 2012, kedy zmenila životy niekoľkých rodín. Opitá podnikateľka narazila do vozidla Fiat Punto, ktoré sa vznietilo, pričom okamžite prišli o život traja ľudia a štvrtá osoba zomrela pri prevoze do nemocnice.

Prvé minúty Evy Varholíkovej na slobode!

Zdroj: topky.sk  |  Foto: YouTube  |  Video: YouTube