Čoskoro to bude mesiac, čo sa Eva Varholíková Rezešová dostala na slobodu po odpykaní si 2/3 trestu za spôsobenie dopravnej nehody pod vplyvom alkoholu, v dôsledku ktorej zomreli štyri osoby. Keď odchádzala z maďarskej väznice s médiami absolútne nekomunikovala. Tentokrát však spravila výnimku a  prehovorila o svojej rodine.

Dedička miliónového impéria pred viac ako šiestimi rokmi spôsobila vážnu autonehodu, ktorá zmenila jej život od základov. Jej uväznenie sa dotklo predovšetkým dcér Alexandry a Elly. Vtedy si len päťročnú Ellu vzala do starostlivosti Evina mama.

Plnohodnotne sa jej venovala, čo potvrdzuje aj fakt, že sa stala výbornou žiačkou. „Moja mama sa Ellke obetavo venovala, za čo som jej nesmierne vďačná. Slovami sa moja vďaka za jej výchovu ani nedá vyjadriť, budem sa snažiť oplatiť jej to činmi, exkluzívne povedala o svojom najväčšom dlhu pre plusku.sk.

Staršia dcéra bývalej väzenkyne mala v čase nehody trinásť rokov, pričom Alexandra sa rozhodla žiť u svojho otca, bývalého hokejistu Jána Varholíka (48). Dokonca sa popri škole rozhodla aj brigádovať. Privyrába si v košickom bistre v centre mesta a v miestnej reštaurácií. Prácu si našla sama, keďže chce čo najviac zapadnúť a žiť rovnaký život ako jej rovesníci. ,,Obaja s jej otcom sme na ňu veľmi pyšní,“ dodala jej mama.

Eva Varholíková a jej dcéry, Ella a Alexandra

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram