Je tomu takmer šesť rokov, čo Eva Varholíková (41) spôsobila na diaľnici M3 smrteľnú dopravnú nehodu, pri ktorej zahynuli štyri osoby. Opitá podnikateľka narazila do vozidla Fiat Punto, ktoré sa vznietilo, pričom okamžite prišli o život traja ľudia a štvrtá osoba zomrela pri prevoze do nemocnice.

21. august 2012 navždy zmenil životy niekoľkých rodín. Slovenská dedička miliónového impéria Eva Varholíková Rezešová spôsobila pod vplyvom alkoholu závažnú dopravnú nehodu, pri ktorej zomreli štyria ľudia. Na maďarskej diaľnici M3 tu vo vysokej rýchlosti narazila do vozidla značky Fiat Punto, ktoré sa vznietilo, pričom blondínku poslal Odvolací súd 11. septembra 2014 na deväť rokov do väzenia.

Vzhľadom na skutočnosť, že Eva si odpykala 2/3 trestu, pred zopár týždňami požiadala o podmienečné prepustenie, pričom jej súd vyhovel. Žena, ktorá si za múrmi väznice musela zvykať na celkom iný život, než na aký bola zvyknutá, sa tak opäť dostane na slobodu, k čomu jej pomohlo i vzorné správanie. Napriek prepusteniu však zostáva obvinená v trojročnej podmienke, ktorú ak poruší, bude opäť umiestnená za múry väznice.

Žena, ktorá bola obvinená z trestného činu jazdy pod vplyvom alkoholu s dôsledkom dopravnej nehody so štyrmi obeťami, podstúpi pred odchodom z väznice sériu rozhovorov s psychiatrami a psychológmi, ktorí vyhodnotia jej stav. V prípade, že bude pozitívny, už onedlho bude prepustená na slobodu.

Zdroj: Blesk.cz, Blikk.hu | Foto: Twitter