Finále reality šou Farma 13 sa nezaobišlo bez kontroverzných udalostí, ktoré sa stali tŕňom v oku nielen mnohých farmárov, ale aj divákov. Tí sa nedokážu zmieriť s faktom, že aktuálny ročník vyhral Miroslav „Mesut“ Debnár, pričom skutočným víťazom podľa nich mala byť stolárka Eva Vajsová.

Je tomu práve týždeň, čo Slováci spoznali trinásteho víťaza reality šou Farma, ktorým sa stal po napínavom súboji Mesut. Mnohí diváci však televízii vyčítajú nejasnosti ohľadom otázky vo vedomostnom kvíze, ktorá rozhodla o tom, kto si z relácie odnesie finančnú hotovosť vo výške 75-tisíc eur. Kým jasné stanovisko k celej situácii uviedol hospodár Martin Bagar, ticho neostala ani poškodená Eva Vajsová.

Ako uviedla, v tomto prípade išlo o chyták, ktorý neodhalila a pre fanúšikov má jasný odkaz. Sympatizantov vyzvala, aby jej na transparentný účet poslali aspoň jedno euro a vyzbierané peniaze následne odovzdá tam, kde je to potrebné. ,,Strašne som zvedavá, koľko sa vyzbiera. Samozrejme, mne nejde o to, aby som si tie peniaze nechala. Ja s tými peniazmi nejaký plán mám, ktorý by ste sa ľudia dozvedeli v pravý čas,“ uviedla stolárka zo Senca.

Ako sa napokon ukázalo, potom, čo ju v myšlienke podporilo približne 300 ľudí Eva priblížila, že financie budú primárne použíté na pomoc pre synčeka exfarmárky Miroslavy  Kuryś Koperovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/evavajsova, mirka_kurys_koperova, farma.markiza, TV Markíza, streamable.com