Keď sa na verejnosť dostala informácia, že ostrieľanú moderátorku Kvetku Horváthovú nahradí v obľúbenej reality šou Farma komička Evelynfanúšikovia relácie ostali poriadne zhrození. Bez ohľadu na to, že v danom období nebola odvysielaná ani úvodná epizóda, blondínka si zlizla poriadnu dávku kritiky. Po pilotných častiach však obrovská bublina negatívnych reakcií praskla a komičke sa podarilo pripraviť o robotu ďalšieho markizáka.

V priebehu posledných dní môžete opäť sledovať reality šou Farma, pričom tentokrát je rozhodne úplne iná, ako ste boli doposiaľ zvyknutí. Účasť celebrít, rozdelenie na bohatých a chudobných, nová moderátorka, to všetko je len začiatok plánovaných zmien.

Komička Evelyn priznala, že pri premiére mala neskutočný stres a celá sa triasla od strachu. Zrejme však nebol dôvod, prečo by sa mala báť, keďže divákom sa jej vystupovanie napokon celkom pozdáva. Sympatickej blondínke však zrejme ide karta, keďže okrem moderovania sa zhostila aj komentovania šou.

Známy hlas slovenského herca Dušana Szaba tak už počuť nebudete. Po deviatich sériách Farmy, ktoré odkomentoval, totiž dostal v desiatej sérii markizáckej relácie stopku. Evelyn má tak ako úplný nováčik pod palcom každodenný život farmárov, ale aj prezentáciu celej súťaže.

Foto: Instagram