Eva „Evelyn“ Kramerová má okrem pracovnej vyťaženosti aj ďalší dôvod na úsmev. Zážitok, ktorý sa jej totiž nedávno stal, jej môže závidieť každá žena. Žeby sa na obzore vyskytol nový frajer?

Komička Evelyn sa momentálne nemôže sťažovať na nedostatok práce a ponuky sa jej len tak hrnú. Okrem moderovania Farmy sa čoskoro objaví aj v novom filme, kde si strihne jednu z hlavných úloh. Keďže sa už prevalilo, kto bude moderovať Farmu 11, môže sa blondínka usmievať ešte viac naširoko.

Napriek úspechom v práci ale herečke a moderátorke stále chýba po boku partner. S priateľom, ktorého mala ešte pred pár mesiacmi, sa totiž rozišla, hoci toto tajomstvo tajila počas celej farmárskej šou.

Evelyn ale nedávno zažila čosi, o čom sníva každá romanticky založená žena. Na sociálnej sieti sa pochválila zážitkom, ktorý jej zdvihol náladu: „Posledné dni veľkolepo smútim, lebo mi chýbajú romantické gestá v živote… Mávam to tak 2-krát do roka,“ začína úprimné vyznanie Eva. Jej smútok ale razom rozohnal neznámy kuriér, ktorý ju vo dverách zastihol nepripravenú, strapatú a v pyžame. O to väčší šok ale nastal, keď jej zrazu prišla SMS: „Prepáčte, slečna, že vás ešte takto ruším. Ja len toľko, že ste mi svojím zjavením predo mnou urobili krásny deň. A preto aj vám prajem deň plný úsmevu,“ zneli krásne slová cudzieho muža. Žeby sa tu črtal nový frajer?

Evelyn sa podelila o nevšedný zážitok s kuriérom
Neznámy muž jej poslal krásnu SMS

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, TV Markíza