Eva Kramerová (24) alias Evelyn sa rozhodla skoncovať s kilami navyše! Má plán, ako sa dostať do formy a prezradila, ako sa jej zatiaľ darí. 

[sociallocker]Evelyn je herečka a komička, pri ktorej si snáď každý vybaví známe videonahrávky, v ktorých nadáva na otravnú susedu, alebo zháňa kuny. K jej imidžu odjakživa patrili našpúlené pery, blonďavé vlasy a postava bacuľky. To sa ale čoskoro zmení.

Evelyn sa totiž rozhodla, že je načase niečo s jej oblou postavou urobiť. A to rovno vo veľkom štýle: stanovila si totiž za cieľ zbaviť sa 20 kilogramov v priebehu pol roka. Ako sa jej to darí, prezradila pre Pluska.sk: “Mám osobného trénera, chodím na zumbu, nejem (smiech)…akože jem, ale vlastne zdravo, akože žiadnu múku ani cukor, ale každé dva týždne mám “cheatday”. Takže každé dva týždne môžem jesť úplne všetko aj vyprážaný syr zapíjať salkom.

Ku svojej vysnívanej postave bude musieť, samozrejme, prispieť aj cvičením. Evelyn prezradila, že cvíčí každý deň, no mnohokrát sa jej vôbec nechce. Aj preto je rada, že chudnutie prebieha pred očami verejnosti. Začína však cítiť prvé výsledky. Na začiatku chudnutia totiž nevládala spraviť ani jeden klik, dnes ich zvládne pokojne aj 45. Len tak ďalej Evelyn, držíme palce!

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram [/sociallocker]