Televízia Markíza aktuálne pripravuje už neuveriteľnú štrnástu sériu reality šou Farma, pričom avizuje zásadné zmeny. Kým na statok v aktuálnom ročníku láka súťažiacich s IT znalosťami, pred televízne kamery sa tento raz postaví aj celkom nový moderátor!

Reality šou Farma každoročne pozýva Slovákov, aby sa zúčastnili súťaže, z ktorej si víťaz odnesie lákavú finančnú výhru. Kým prvých deväť sérií ňou divákov sprevádzala obľúbená moderátorka Kvetka Horváthová, v jubilejnej desiatej ju vystriedala komička Eva Evelyn Kramerová. Tá sa vo veľkom projekte Markízy priučila moderátorskému remeslu, pričom v relácii sa udržala štyri sezóny.

Ako televízia prekvapila len pred pár hodinami, s novým ročníkom prichádza zmena a v štrnástej sérii prevezme šou herec Marek Fašiang, ktorý sa donedávna objavoval v seriáli Oteckovia či tanečnej súťaži Let’s Dance. K celej situácii sa napokon vyjadrila aj blondínka Evelyn, ktorá sa Markíze poďakovala za príležitosť a zhodnotila, že k Farme sa dostala absolútnou náhodou.

“Pred 4 rokmi som sa k tejto práci dostala, z môjho pohľadu, ako slepé kura k zrnu (haló?! trošku farmárska terminológia). Na prvej ostrej som privítala ľudí slovami: “Vítajte na Farbe,” a rozbehla sa spolupráca, ktorá trvala krásne 4 roky,” približuje komička svoje začiatky v šou, pričom vyjadrila ľútosť nad odchodom od kolegov.

“Akoby som povedala sama sebe: Tvoj čas na Farme práve končí a od húsok môžem utekať za novým dobrodružstvom, na ktoré sa úprimne teším! Som free, a to je krásny pocit,” zhodnotila s nadhľadom a vďakou za priazeň. “Viete, ako sa hovorí: jedny dvere sa zatvárajú a druhé dvere (a pandorine skrinky) sa otvárajú,” dodala komička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/evelynjefresh