Moderátorka a komička Evelyn v posledných mesiacoch pracuje na svojej postave a výsledky sa už, veru, dostavili. Blondínka predviedla telo v ultrazvodných plavkách, pričom výstrih len ledva udržal jej bujné poprsie.

Evelyn sa v posledných týždňoch na sociálnej sieti predvádza s celkom novou vizážou. Po opustení Farmy sa dala moderátorka a komička na zhadzovanie kíl, a dokonca si nechala operatívne zmenšiť prsia. Výsledky cvičenia a odriekania si pred chladničkou už majú svoje neodškriepiteľné výsledky.

Blondínka, ktorá je po poslednom rozchode aktuálne single, očaruje svojich fanúšikov zvodnými krivkami. Kým väčšinu času však pózuje v slušivom oblečení, tentokrát poodhalila oveľa viac! “Kedysi tety na dedine hovorievali na svoje skromné príbytky: “Malé, ale naše,” tentokrát táto vetička platí na moje plavky,” zavtipkovala.

Evelyn šokovala záberom v ružových a poriadne odvážnych plavkách so šnurovačkami. Odhalený výstrih ledva udržal bujné poprsie a musíme uznať, že zabávačka je vo svojej životnej forme. Pochvalou nešetrili ani známe tváre šoubizu, ako Lucia Mokráňová, návrhár Lukáš Kimlička či moderátorka Lenka Vavrinčíková.

Evelyn sa odhalila v plavkách >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/evelynjefresh