Obľúbená komička a moderátorka Eva Evelyn Kramerová pôsobí pred kamerami ako i na sociálnej sieti vždy dobre naladená. Aj ona je však len človek a otvorene prehovorila o svojich psychických problémoch. Blondínku niekoľko mesiacov poriadne potrápila rozšírená diagnóza.

Komička Evelyn pôsobí úspešne na našich obrazovkách už niekoľko rokov. Po seriáli Svet podľa Evelyn či moderovaní Farmy si zábavná blondínka vyskúšala aj moderovanie Lego Master. Aktuálne sa venuje vlastným projektom a od televízie si dala krátku pauzu. Moderátorka však na sociálnej sieti otvorene priznala, že ju na niekoľko mesiacov potrápil psychický problém.

Už v minulosti pritom odhalila, že sa trápila s úzkosťami a panickými atakmi, pričom bola nútená užívať až tri lexauriny denne. Tentokrát ale zápasila s depresiami, ktoré ju na istý čas celkom obrali o radosť a cítenie. „Bojovala som mesiace s depresiami a každý, kto to zažil, vie, že sa to zdá byť vždy ako prehraný boj… ale nie je, ide to pomaličky, veľakrát spravíte jeden krok dopredu a tri kroky vzad, ale predsa sa hýbete a aj to je dobré,“ zamýšľa sa Evelyn.

Ako ale dodáva, hrozné dni pomaly striedajú aj tie pozitívnejšie: „Asi preto som nesmierne rada za dni plné smiechu a ľahkosti, ako boli tieto. Tak len, že trpezlivosť nielen ruže prináša, ale aj pokoj na duši,“ dodáva spokojne moderátorka, ktorá tak šíri osvetu medzi Slovákmi. S podobnými priznaniami pritom v posledných mesiacoch prichádza čoraz viac televíznych tvárí na domácej i zahraničnej scéne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/evelynjefresh │ Foto: Televízia Markíza