Eva Evelyn Kramerová (30), ktorá aktuálne moderuje sledovanú reality šou Farma, nečakane priznala šokujúcu pravdu. V jej živote rovnako ako u mnohých iných zaúradovali vážne psychické problémy, ktoré ju doviedli k užívaniu návykových liekov.

Evelyn ako aktuálna moderátorka Farmy pôsobí pohodovo a na perách jej nechýba úsmev. Ako ale pred niekoľkými dňami priznala pre magazín Moje psychologie, prešla si aj poriadne náročným obdobím. Komička, ktorú na Farme vyzvŕtal striptér Henrik, totiž v istom období života začala trpieť panickými atakmi a úzkosťami. „Prvá panická úzkosť prišla práve po stand-upe. Tak silná, že ma to na pol roka vyradilo z bežného života. Brala som tri lexauriny denne – to rozhodne nie je málo, len na to, aby som dokázala chodiť do školy a odbiť si povinné kolá prednášok,“ priznáva.

Evelyn sa napokon náhodne vďaka školskej práci na psychológií dostala do ambulancie odborníka: „Najprv som sa so psychologičkou bavila o projekte a postupne som sa jej zverila. Priznávam, strašne som sa hanbila. Dlho to o mne nikto nevedel a nedokázala som sa pred ľuďmi otvoriť,“ odhaľuje 13. komnatu.

Sympatická blondínka napokon po rade lekárky vysadila návykové lieky a začala s terapiou: „Až po pol roku som si ich nevzala netušiac, či s tým budem vedieť ďalej pracovať. Dnes každému, kto trpí podobnými problémami, radím návštevu psychológa, inak to neprekonáte,“ dodáva. Evelyn má dnes už aj vlastný recept, ako sa udržiavať v psychickej pohode: „Počas korony sa mi podarilo zaviesť rituály. Od meditácie, pole dance alebo cvičenie cez režim až po zdravý spánok. Zistila som, že mi to veľmi pomáha dosiahnuť vnútornú rovnováhu. Prirodzene ju v sebe nemám. Buď som hore alebo dole,“ uzatvára citlivú tému.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Moje psychologie │ Foto: Instagram/evelynjefresh