Eva Kramerová je známa tým, že vždy a všade rozdáva úsmevy. Humor rozsieva najmä na sociálnych sieťach, kde sa fanúšikom už dva týždne neozvala. Pred malou chvíľou Evelyn všetkých konečne upokojila, že je v poriadku. Za jej odmlkou však stál vážny zdravotný problém.

Evelyn sa v nedeľu doobedu po dvoch týždňoch mlčania prihovorila fanúšikom na Instagrame, aby im poriala šťastný čínsky nový rok, a hlavne, aby ich ubezpečila, že žije.

,,Mám za sebou celkom zásadnú operáciu. Aj som vám chcela o tom povedať, ale keďže sa tento “happening” dial na mojej hlave, nevedela som rozprávať ani som úplne nevládala “žiť”, ale už trošku vládzem, tak som Vás chcela pozdraviť,” napísala v úvode príspevku obľúbená komička. Po tom, ako sa ľuďom poďakovala za záujem a strachovanie sa, opísala, čo sa jej vlastne stalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Evelyn Kramerová (@evelynjefresh)

,,Mala som úplne stlapčenú dýchaciu trubicu, hlavne v spánku som cítila, že neodpočívam, ale väčšinou som celú noc lapala po dychu a znova a znova sa pridúšala (apnoe). Bolo veľmi nepríjemne s tým žiť a hlavne bolo riziko, že s tým ani dlho žiť nemusím… lebo keď sa vám nedokysličuje mozog, darmo budete meditovať a mantrovať fasa život,” šokovala Evelyn o svojom zdravotnom, o ktorom verejnosť vôbec netušila.

,,Bolo treba posunúť obe čeľuste dopredu, aby vznikol priestor… Takto to opisujem ja ako laik. V preklade cez hlavu mi prešiel vlak, zlámal mi kostičky, prišrobovalo sa čosi a mne sa teraz dobre dýcha,” pokračovala Evka. O tom, že sa s ňou deje niečo vážne, sa dozvedela úplnou náhodou od svojej zubárky, ktorá jej robila strojček.

Známa herečka a influencerka sa operácie síce bála, no dozvedela sa, že horšie by mohla dopadnúť, ak by ju nepodstúpila. ,,A tak som išla a musím povedať, že napriek tomu, že je diskomfortu habadej, mám pocit že som sa konečne NADÝCHLA,” uviedla zabávačka, ktorá na záver poďakovala svojej lekárke za skvele odvedenú prácu a sledovateľom sľúbila, že im povie viac, keď bude môcť rozprávať. Evi, prajeme skoré uzdravenie!

Zdroj/Foto: Instagram/evelynfresh