Evelyn sa počas finálového večera musela zrejme poriadne premáhať. Najmä vo chvíli, keď na ňu doslova vybrechla zúrivá farmárka Miša potom, čo jej položila otázku na telo…

Evelyn čakala počas finále Farmy náročná úloha, a tou bolo vyspovedanie farmárov pred ukončením hlasovania divákov. Vypadnutým súťažiacim tak položila aj tie najintímnejšie otázky, pri ktorých sa nemienila vzdať odpovede. Témy na telo ale neboli po vôli každému a v stodole bolo poriadne husto.

Predtým, ako vyhlásila definitívneho víťaza Farmy X, sa nevyhla téme vzťahu Petra a Táni, ktorí ale opäť zahmlievali, hoci „Xena“ napokon priznala, že urobila správne rozhodnutie, keď ukončila z jej pohľadu nefunkčný vzťah.  Na pretras ale prišlo aj Miškino fingované tehotenstvo, ktorým chcela taktizovať voči silného hráčovi Dominikovi.

Aj keď je dnes už jasné, že sa žiadne tehotenstvo nekonalo a mladý muž jej túto informáciu neveril ani počas Farmy, kedy sa začal krátko po incidente obšmietať okolo pohľadnej Dady. Pri otázke Evelyn na túto tému ale Miša na moderátorku doslova vybrechla: „Bola to reality šou, tak potom? Boli sme v šou! Nebolo vôbec žiadne tehotenstvo. Hrali sme hry? Hrali. Každý sme išli proti každému. O čom to bolo? Oklamala a!“ útočila so slovami, že je už nebaví odpovedať na túto otázku stále dookola a spomenula aj Dominikov záujem o Dadu.

Aj keď sa ju snažila Evelyn ukľudniť vetou „Miši, veď ja sa iba pýtam„, na červenovláske bolo vidieť zlosť a podráždenie, s ktorým jej aj odvrkla: „A ja iba odpovedám.“ Na margo Michaelinej reakcie sa vyjadrili aj pobúrení diváci Farmy, ktorí jej v komentároch zanechali nepríjemné odkazy: „Miša si urobila poriadnu hanbu, najviac ale na to doplatia asi jej deti, ktorým to dajú v škole vyžrať,“ myslí si Sisa, ku ktorej sa pridáva Kikuš: „Tá Miša, tá si môže dať aj purpurové vlasy, ale keď otvorí ústa tak jej žiadny odtieň nepomôže. Buranka a sedláčka najväčšieho zrna,“ završuje kritiku, ktorú jej lajklo vyše tisíc ľudí.

 

Zdroj | Foto: Facebook, TV Markíza