Markizácka hviezda Evelyn, ktorá sa bude už od pondelka objavovať v novej sérii kontroverznej reality šou Farma, opäť prekvapila svojich fanúšikov. Predovšetkým mužskému publiku pošteklila predstavivosť, keď zverejnila fotografiu v plavkách, z ktorých jej výrazne vytŕča takmer celý dekolt!

Eva „Evelyn“ Kramerová sa na Slovensku preslávila ako komička, no v posledných mesiacoch sa prezentuje skôr ako moderátorka, či dokonca herečka. Sympatická blondínka podstúpila v minulosti zmenšenie pŕs, avšak aj po zákroku sa môže pýšiť bujným dekoltom, ktorý priťahuje pozornosť.

Najnovšie sa tvár reality šou Farma ukázala fanúšikom vo vírivke v úsporných plavkách a ako sama uviedla, tie si požičala od niekoho, kto má od nej výrazne menšiu veľkosť podprsenky. V popise fotografie však priznala, že sa na novú sériu televízneho programu mimoriadne teší, nakoľko tento rok sú ľudia na statku skvelí a podmienky, aké ešte nezažila: „Dali sme do toho všetko, tak ja dúfam, že si to všetci užijete!“ verí Evelyn.

Vyprsenú Evelyn v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/evelynjefresh