Moderátorka a komička Evelyn si po odmoderovaní desiatej série Farmy zlízla nepeknú spŕšku negatívnych komentárov a kritiky. Diváci reality šou jej nič nedarovali a Eva dnes priznáva, že televízia Markíza pristúpila k razantnému kroku.

Komička a moderátorka Eva Evelyn Kramerová sa minulý rok odhodlala postaviť pred divákov desiatej série obľúbenej Farmy. Už po prvých odvysielaných častiach sa však na hlavu blondínky zosypala veľká spŕška negatívnych komentárov a kritiky. Diváci zvyknutí na profesionálne výkony Kvetky Horváthovej volali po okamžitej zmene a Evelyn nič nedarovali.

Vždy dobre naladená moderátorka sa ale so svojou novou úlohou statočne popasovala a najväčším kritikom poslala jasný odkaz. S odstupom času však priznáva, že pred nástupom do jedenástej série Farmy už nenechala nič na náhodu a vyhľadala pomoc odborníka.

Tým bola špeciálna jazyková pedagogička, ktorá mala za úlohu zlepšiť moderovacie a vyjadrovacie schopnosti komičky: „Odhliadnuc od ohlasov, sama som cítila nedostatky, lebo si myslím, že mám sebareflexiu. Začala som chodiť k jazykovej pedagogičke. Hlavne preto, aby som mala lepšiu výslovnosť. A aby som sa cítila komfortnejšie v polohe, ktorá mi nie je úplne prirodzená. Uvidíme, či to prinesie nejaké ovocie, verím, že áno,“ priznala pre Plusku na rovinu Evelyn. Dodala tiež, že odporúčania na odstránenie svojich moderátorských nedostatkov dostala aj do samotnej televízie Markíza. Myslíte, že práca s pedagogičkou už priniesla prvé výsledky?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/evelynjefresh, YouTube/Televízia Markíza