Mladý muž sa dostal do povedomia divákov nielen ako model, ale predovšetkým ako účinkujúci v desiatej sérií reality šou Farma. Zdá sa, že popularitu si užíva plnými dúškami a chvíľkovej slávy sa nemieni len tak vzdať, aj keď ho trápia vážne zdravotné problémy. So zábermi, z ktorých doslova cítiť bolesť, sa pochválil aj na sociálnej sieti.

V jubilejnej sérií Farmy sa predstavil aj fešný model Michal Gajdošech, ktorý aktuálne žije v Prahe, hoci pochádza zo Štúrova. Jedným z jeho cieľov bolo zviditeľniť sa, čo sa mu skutočne podarilo. Najnovšie sa však exfarmár zveril fanúšikom so zdravotnými ťažkosťami, ktoré ho v priebehu jedného týždňa prinútili opakovane navštíviť pohotovosť.

Sympatickému mladíkovi sa totiž objavili začervenané miesta v oblasti rúk, nôh, a dokonca aj úst, ktoré začali neznesiteľne páliť. Z diagnózy, ktorú mu lekári oznámili, bol však Mišo poriadne v šoku. Išlo totiž o infekciu, ktorá vo väčšine prípadov postihuje deti, preto sa aj nazýva ,,problém špinavých rúk“. Nepríjemné ochorenie sa prenáša vďaka kontaktu s infikovaným predmetom. Gajdošech má však to najhoršie za sebou a dúfa, že vyrážky čo najrýchlejšie zmiznú.

Zdroj: Instagram/migajdo  |  Foto: Instagram/migajdo, Instagram/martinsmahel, Pixabay