Viktor Vincze všetkých prekvapil, keď si počas Valentína v priamom prenose Telerána pokľakol pred Adelu Banášovú a požiadal ju o ruku. Odvtedy sa nehovorí o ničom inom a všetci rozmýšľajú nad tým, kedy a aká bude ich svadba.

Moderátorská dvojica Adela Banášová a Viktor Vincze tvoria pár približne len pol roka, preto naozaj prekvapili, že sa do manželstva hrnú takouto rýchlosťou. Zjavne im nebráni ani väčší vekový rozdiel a rozhodli sa, že chcú spolu stráviť celý svoj život. K tomuto počinu sa vyjadrili aj ex-priatelia moderátorky Tomáš Bezdeda a Peter Modrovský, s ktorými tvorila pár oveľa dlhšie, no k zásnubám nedošlo.

Na Instagrame však zanechala odkaz aj Viktorova ex-priateľka Eva, ktorá však na seba nechcela upozorňovať a pridala len fotografiu s dvoma srdiečkami, ku ktorej nenapísala žiadne vyjadrenie, len pár hashtagov, napríklad “#všetky maličkosti, #šírte lásku, #poďme oslavovať, #pamätaj si rok, #život priateľov”. Vyznieva to zvláštne a určite ju toto všetko zabolelo, pretože mladý moderátor presne pred rokom na Valentína pokľakol aj pred ňou. V krabičke však na ňu nečakal žiaden diamant, ale len obyčajná čokoláda.

Foto: Instagram