David Buška, ktorý bol po skončení Farmy dokonca zasnúbený s krásnou Luciou Gachulincovou, má po rozchode konečne dôvod na radosť. Na svojom profile priznal, že má novú frajerku…

David Buška patril k najväčším fešákom Farmy a potom, ako sa dal dokopy s kráskou Luciou Gachulincovou, tvorili ukážkový pár. Krátko na to prišli aj romantické zásnuby a zdalo sa, že tento farmársky románik skončí ako v rozprávke. Žiaľ, nestalo sa a dvojica ohlásila nečakaný rozchod.

Sympaťák z Farmy ostával dlhší čas oficiálne sám, no po nejakej dobe prišiel náznak v podobe svadby, na ktorú pozval istú blondínku. V tomto prípade ale išlo zrejme len o kamarátku a zo vzťahu nič nebolo.

Najnovšie ale Lulin ex zverejnil na Instagrame poriadne horúci záber, na ktorom je v posteli s neznámou kráskou v negližé, foto >>> TU <<<. Aj keď zatiaľ nevedno, o koho ide, už teraz je zjavné, že dvojica si spolu „sadla“. David ale momentálne o vzťahu hovoriť nechce a na zvedavé otázky, kedy ukáže spoločnú fotku, odpovedal jednoznačne: „Nehovorím, že to nikdy nepríde, ale teraz nám to takto vyhovuje,“ zahmlieva o novej priateľke.

To, že je s Lulou celá záležitosť už len minulosťou, potvrdzujú aj jeho najnovšie slová po otázke, či mu nechýba: „Spomienky nevymažeš, ale máš pravdu. Nechýba,“ tvrdí rázne bývalý farmár. Lula prekvapivo v rovnakom čase zverejnila na svojom profile odpoveď na rovnakú otázku od fanúšika, či by sa nechcela k nemu vrátiť: „David má novú priateľku a ja už dlhšie priateľa. Každý žije svoju rozprávku,“ odpovedala, čím definitívne uzavrela túto životnú kapitolu.

David a Lula sú definitívnou minulosťou
David priznal novú priateľku, do ktorej je zamilovaný
Lula potvrdila, že je tiež zadaná a David má novú známosť

Zdroj │ Foto: Instagram