Určite si ešte všetci pamätáme na jedného z najexotickejších účastníkov mimoriadne úspešnej šou Farma, Rezu Giviliho. Ten bavil divákov predovšetkým svojimi vtipnými hláškami a drobnými chybami v slovenskom jazyku. Ako sa život Rezu vyvíja po skončení Farmy?

Iránec stále žije na Slovensku, kde tvorí pár s Boženou Candrákovou, ktorú diváci taktiež poznajú práve zo statku. Nie všetci ale vedia, že Reza je zákonne ešte stále zosobášený. Jeho manželkou je 36-ročná Lenka, s ktorou má aj malého syna Enrica.

Lenka, ktorá je stále Rezovou zákonitou manželkou prelomila čakanie a obrátila sa na právnikov, v úmysle iniciovať rozvod. Giviliová trvá na tom, aby sa po rozvode starala o maloletého syna sama.

Reakcia známeho exfarmára na seba nenechala dlho čakať a k dlhodobo nefunkčnému manželstvu sa vyjadril aj samotný Reza. Podľa jeho slov s rozvodom aj úpravou rodičovských práv a povinností, teda aj zverením dieťaťa do starostlivosti matky, súhlasí.

Lenka a Reza sa teda pravdepodobne na rozvode zhodnú a vyčistia tak nepríjemnú atmosféru, ktorá medzi nimi bezpochyby vládne. Lenka sa plánuje rozviesť na Cypre, kde ich manželstvo aj začalo.

Zdroj: cas.sk | Foto: youtube, facebook