Najväčší makač ôsmej série markizáckej Farmy Ján Raninec ukončil svoju púť po súboji s Nikom Nikoličom. Ten v dueli vyhral 2:1 a domov tak poslal pracovitého Jána z Trenčianskej Turnej. Čo si myslí o Farme a hlavne o ľuďoch na nej samotný exfarmár Janko? 

Janko sa po 6 týždňoch vracia naspäť k svojej milovanej rodine. Po prehratom dueli sa vyjadril, komu praje výhru 75 000 EUR, ktorá je najväčším lákadlom každého súťažiaceho. Pomenoval aj najväčšie “neduhy”. V rozhovore pre cas.sk mu položila otázku čitateľka Renáta, ktorá chcela vedieť, komu dopraje výhru. “Prajem výhru Dávidovi, rovnako aj Mirovi a Milanovi, pretože si to zaslúžia,” pohotovo odpovedal Janko.

Ďalšia zvedavá čitateľka chcela vedieť, prečo si do duelu nevybral Mira. “Mirka som si nevybral preto, že si myslím, že je tam ešte potrebný, ale či ma zastúpi, to ukáže čas,” reagoval Janko. Viacero čitateľov však zaujímala hlavne jedna dôležitá otázka. Čo si myslí o Zuzane. Vo všetkých odpovediach exfarmár Janko uviedol, že Zuzanu má naďalej vo svojom srdci a že ju chápe, nakoľko tam hrá svoju hru. Na otázku, koho si na farme najviac obľúbil, odpovedal, že pre neho to bol už dávnejšie vypadnutý Marcel. Viackrát sa vyjadril, že pre neho nebola prioritou na farme zábava, ale práca a zvieratá. V jednej odpovedi napísal, že Lula tam robí veľké intrigy, ktoré boli smerované aj na jeho osobu.
To boli názory hrdého otca, ktorý je s manželkou úctyhodných 40 rokov. Spolu majú tri deti a dve vnúčatá.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook