Trinásta séria reality šou Farma vyvrcholila začiatkom decembra napínavým súbojom o finančnú výhru vo výške 75-tisíc eur, kedy sa proti sebe v aréne postavili Miroslav Debnár, Dávid Horák a Eva Vajsová. Mnohých divákov zarazil fakt, že šou napokon vyhral Mesut, ktorý, paradoxne, získal od hlasujúcich najvyšší počet hlasov.

Jablkom sváru trinástej série reality šou Farma sa stala finálna otázka, kedy mali súťažiaci uhádnuť, z koľkých kilogramov bronzu bol vyrobený zvon. Vyhodnotenie, ku ktorému sa pred pár dňami vyjadril hospodár Martin, ako aj samotná Eva Vajsová, však stále máta fanúšikov stolárky zo Senca. Tá sa k situácii postavila čelom, vytvorila transparentný účet a ľudí, ktorí jej fandili, vyzvala na zaslanie jedného eura. Peniaze sa rozhodla vyzbierať na pomoc pre syna Mirky Kuryś Koperovej.

,,Veľa ľudí už keď mi písalo, že mám niečo robiť, že prečo sa neozvem… akože super bolo, keď mi asi 8 000-krát prišlo to video, že Martin povedal 40, a tak ďalej… ľudia začali byť už trošku agresívni na mňa, že nič nerobím a neriešim to,“ povedala Eva v YouTube šou Kauzičky z Farmičky Lukáša Stanislava, ktorý bol finalistom Farmy 12.

Našli sa dokonca aj takí, ktorí Evu upodozrievali, že ju Markíza umlčala finančnou hotovosťou, čo však sympaťáčka okamžite vyvrátila. ,,Dohady typu, že som sa s Markízou dohodla na odškodnení a podobné veci, čo je totálna kravina, ale však nech si myslia ľudia,“ prezradila, pričom sa jej dodnes podarilo vyzbierať 3 175 €.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: YT – Luky Stanislav, TV Markíza, IG/mirka_kurys_koperova, evavajsova, farma.markiza, lukas.stanislav