Kristián Mesíček a Šimon Koleň sa po príchode na Farmu 14 okamžite skamarátili. Spoločne sa podržali, ak to bolo nutné, pričom sympatický pracant neraz obhajoval rodáka z Trnavy priamo pred televíznymi kamerami. O to väčšie bolo prekvapenie, keď sa proti sebe postavili v ringu.

Včera (27. decembra) sa vo večerných hodinách uskutočnilo už tretie podujatie Fight Night Challenge v Brne. Diváci sa mohli tešiť na zápasy známych bojovníkov, no objavili sa aj mená, ktoré poriadne prekvapili. V 2. sviatok vianočný bol totiž potvrdený duel bývalých farmárov.

Obaja mali zrejme viac odvahy ako rozumu, keďže Šimon aj Kristián mali iba dva dni na trénovanie. Mnohí bojovníci sa však pripravujú aj niekoľko mesiacov. Je obdivuhodné, že obaja boxeri vydržali všetky kolá na nohách. Obom sa podarilo súperovi uštedriť pár tvrdých rán.

Posledné slovo tak mali rozhodcovia, ktorí sa napokon rozhodli pre remízu. Prekvapení zostali nielen diváci, ale i samotní aktéri zápasu. Exfarmári poďakovali svojím fanúšikom za podporu, a taktiež sa ospravedlnili, že sa ani jednému z nich nepodarilo vyhrať. Šimon poznamenal, že by bol rád, keby ho v budúcnosti oslovili vo väčšom predstihu, aby sa mohol dostatočne pripraviť. Moderátor so žartom zareagoval, že na budúci zápas mu dajú na trénovanie celé štyri dni.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: YT/Fight Night Challenge