Exfarmárka išla pod nôž: Kráska si nechala urobiť silikóny!

Dátum:

V reality šou Farma sa počas posledných rokov vystriedalo už množstvo súťažiacich, pričom k tým najvýraznejším zaiste patrí i Lucia „Lula“ Gachulincová. Po ukončení pôsobenia pred kamerami ani ona neváhala, a tak ako množstvo dievčat pred ňou i po nej, okúsila čaro estetických úprav, pričom tú poslednú tajila až do poslednej chvíle.

25-ročná kráska z Považskej Bystrice, ktorá má na sociálnej sieti Instagram viac ako 90-tisíc fanúšikov, pred pár dňami priznala, že podstúpila plastickú operáciu svojho dekoltu. O zásadnom zákroku hviezdy Farmy 8 vedelo len jej najbližšie okolie, pričom na kliniku odchádzla značne vystresovaná.

Svojim sledovateľom sa preto ozvala až vo chvíli, kedy už mala to najhoršie za sebou. ,,Už to mám za sebou, tak sa z toho fakt teším,” povedala tesne po operácii. Ako Lucia neskôr priznala, voperovať si nechala implantáty značky Mentor vo veľkosti 295 ml, čo sa nezaobišlo bez bolesti. ,,Bolieť to bolí, je to fakt, že taká silná svalovica. Silná svalovica. Ale s tými liekmi sa to dá nejako zvládnuť a fakt je to každou minútou lepšie,” priznala brunetka.

Pár dní po operácii je už však bolesť exfarmárky na značnom ústupe, pričom na Instagrame neváhala odpovedať na zvedavé otázky ohľadom operácie. Ako priznala, zákrok plánovala približne 7 až 8 rokov, a tak išlo len o otázku času, kedy si konečne ľahne pod nôž. Lucia taktiež dodala, že si dala urobiť len menšie implantáty, nakoľko sa chcela cítiť žensky, no nepôsobiť lacno či vulgárne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/llnzz

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...